Susibūrusi 2004 m. iš telekomunikacijų srities specialistų, turinčių ilgametę patirtį, pradėjo teikti telekomunikacijos tinklų projektavimo, statybos, rekonstrukcijos ir tinklų aptarnavimo paslaugas. Bendrovės būstinė yra Vilniuje. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Bendrovė yra atestuota atlikti specialiuosius statybos darbus: telekomunikacijų darbus, įrenginių paleidimo ir derinimo darbus. Atestato Nr.4323. Profesionaliai projektuojame, statome, montuojame, rekonstruojame, aptarnaujame ir konsultuojame telekomunikacijų klausimais.

Atliekame:

  • Duomenų perdavimo tinklų (KTV, Internetinių, silpnų srovių ir kt.) statybą. Klojame optinius ir varinius kabelius, vamzdžius ryšių kanalizacijoje, kolektoriuose, į gruntą ir kitomis ryšiams skirtomis komunikacijomis.
  • Vidaus skirstomųjų tinklų statybą (TV, internetinius, telefoninius, signalizacinius). Montuojame vamzdžius, lovelius, darome įvadus, komutacines spintas, įrengiame maitinimą, statome įrangą ir testuojame.
  • Tinklų priežiūrą, aptarnavimą.
  • Optinių kabelių suvirinimo, matavimo reflektometru darbus, paruošiame dokumentaciją, suteikiame garantiją. Naudojame naujausią optikos suvirinimo ir matavimo įrangą. Taip pat naudojame dvi auto-laboratorijas movų montavimui. Dirba atestuoti specialistai.
  • Kitus darbus susijusius su silpnom srovėm. 

Visiems darbams suteikiame garantiją.